fbpx

Dzisiaj astronomiczny Pierwszy Dzień Wiosny, sezon w Pracowni Boruja czas zacząć! Tylko że my nie czekaliśmy na wiosnę. Całą zimę i przedwiośnie spędziliśmy na załatwianiu papierów, szukaniu wykonawców, porządkach w chałupie, szopach i ogrodzie. Ubrani w zimowe kurtki, leginsy pod spodniami i grube czapki przenosiliśmy, zamiataliśmy, wykopywaliśmy i znowu wkopywaliśmy… A po powrocie do domu, przy kubku gorącej kawy rozpisywaliśmy harmonogram prac, pisaliśmy mnóstwo maili i wniosków o granty.

Przede wszystkim jednak trwały prace nad przygotowaniem strony internetowej Pracowni Boruja, strony poświęconej tylko Pracowni i naszym przygotowaniom do otwarcia
w 2020 roku. 

Strona Pracownia Boruja rusza 21 marca, w pierwszy kalendarzowy Dzień Wiosny, jeżeli słuchasz tego podcastu 20 marca to musisz poczekać jeszcze jeden dzień 🙂
A jeżeli słuchasz później, gorąco zapraszam tutaj: PRACOWNIA BORUJA. Strona jest naprawdę piękna i jestem z niej bardzo dumna 🙂

W tym odcinku opowiadam także o naszych sukcesach (a jest ich kilka), o piaskowaniu dwustuletnich desek (dech właściwie), o energicznej Pani Grażynie i o permakulturze.

Permakultura zajmuje w moim sercu bardzo dużo miejsca. Od czasu rozmowy z Łukaszem Nowackim (linki do podcastów niżej) dużo czytałam, oglądałam, pytałam, planowałam i projektowałam. Jesienne nasadzenia drzew i krzewów w Pracowni są już wykonane zgodnie z zasadami permakultury. Techniki i idea za nią stojąca bardzo do mnie przemówiły i są w zgodzie z moim postrzeganiem świata.  

Początkowo obojętny Rafał też zaraził się moim entuzjazmem. W tym odcinku posłuchasz naszej półprywatnej rozmowy na temat permakultury, masowości, rolnictwa ekologicznego i Truskawkowego Pola 🙂 

Wiosna przyszła, nowy sezon przed nami. Nie mogę się już go doczekać!
Zapraszam do słuchania 🙂

Jeżeli zainteresował Cię ten odcinek, zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których opowiadam o Pracowni: 

Albo do wysłuchania odcinków, w których poruszam zbliżone tematy:

A jeżeli masz jakiś temat, o których chciałbyś / chciałabyś posłuchać, problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać to daj mi znać. Napisz do mnie agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Bo bardzo, bardzo chcę narywać te podcasty dla Was, dla Ciebie.

 

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Czy wiesz, że możesz wygodnie słuchać podcastu Jest zielono na swoim telefonie?
Wystarczy, że klikniesz jedną z poniższych ikon i dodasz podcast do ulubionych, a nie przeoczysz żadnego odcinka!

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This