fbpx
O mnie
Cześć, jestem Agnieszka

Na zieloną stronę życia przeszłam 7 lat temu. Od tego czasu tworzę receptury ekologicznych kosmetyków, mydeł, octów i środków czystości dla siebie, rodziny i znajomych.

Od 5 lat prowadzę „Warsztaty z naturalnego piękna, na których uczę jak zrobić swoje pierwsze mydło, skomponować właściwie recepturę kremu, stworzyć przepięknie pachnącą świecę sojową albo pachnącą tabliczkę sojową. W moich warsztatach wzięło udział już ponad 1500 osób.

Jestem autorką pierwszego w Polsce podcastu ekologicznego Jest zielonow którym pokazuję jak dbać o zdrowie i urodę w zgodzie z naturą, inspiruję do zmiany nawyków i zielonego trybu życia. 

Jestem współtwórcą ogrodu społecznego w Poznaniu oraz ogrodu przyjaznego pszczołom w Borui, a wolnych chwilach remontuję starą, olenderską chatę z 1830 roku, która stanie się Pracownią Boruja – Centrum Edukacji Ekologicznej.

I takie właśnie jest to miejsce, do którego trafiłaś: o odpowiedzialnym kupowaniu, zero waste, tworzeniu naturalnych kosmetyków i mydeł oraz permakulturze.  Zaparz sobie zielonej herbaty i rozgość się 

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,

Agnieszka Zdunek

 

P.S Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować ws. warsztatów, podcastów, współpracy lub w innej, zielonej sprawie napisz do mnie agnieszka@jestemzielona.pl lub zadzwoń 501 03 11 82.

Dołącz do wyzwania #eko dla zielonych

O mnie

Zapisałaś się do wyzwania #eko dla zielonych :) Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Chcesz się nauczyć jak robić naturalne mydło, kosmetyki i świece sojowe? Przyjdź na warsztaty!

O mnie

Zapisałaś się na listę zielonych warsztatów :) Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Odbierz 10 przepisów na naturalne kosmetyki, które z łatwością zrobisz w domu

warsztaty mydlarskie, kosmetyczne i świec sojowych

Hej 🙂 Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Pin It on Pinterest

Share This