fbpx
O mnie
Cześć, jestem Agnieszka

Na zieloną stronę życia przeszłam 7 lat temu. Od tego czasu tworzę receptury ekologicznych kosmetyków, mydeł, octów i środków czystości dla siebie, rodziny i znajomych.

Prowadzę „Warsztaty z naturalnego piękna, na których uczę jak dbać  o zdrowie i urodę w zgodzie z naturą i inspiruję do zmiany nawyków  i zdrowego trybu życia. Tworzę naturalne mydła  i unikatowe świece sojowe, które zawładnęły moim sercem.

Nagrywam pierwszy w Polsce podcast ekologiczny Jest zielono. Jestem współtwórcą ogrodu społecznego na Szelągu w Poznaniu, a wolnych chwilach remontuję starą, olęderską chatę z 1830 roku w przepięknej wsi Boruja.

 

I takie właśnie jest to miejsce, do którego trafiłaś: o odpowiedzialnym kupowaniu, zero waste, tworzeniu naturalnych kosmetyków i mydeł oraz permakulturze.  Zaparz sobie zielonej herbaty i rozgość się 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,

Agnieszka Zdunek

 

P.S Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować ws. warsztatów, podcastów, współpracy lub w innej, zielonej sprawie napisz do mnie agnieszka@jestemzielona.pl lub zadzwoń 501 03 11 82.

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Dołącz do wyzwania #eko dla zielonych

O mnie

Zapisałaś się do wyzwania #eko dla zielonych :) Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Pin It on Pinterest

Share This