O mnie

Dzień dobry,

cieszę się, że do mnie trafiliście i mam nadzieję, że zostaniecie tu dłużej.

Żyję zgodnie ze stworzoną na mój własny użytek ideą permakultury, uprawiając kawałek ogrodu i cały balkon, produkując domowe mydła, naturalne kosmetyki, octy i hydrolaty. Prowadzę warsztaty z tworzenia ekologicznych kosmetyków, mydeł i świec. Tworzę unikatowe świece sojowe i świece z wosku pszczelego, które zawładnęły moim sercem.

Mieszkam i pracuję w Poznaniu z córką, niemężem i dwiema kotkami. Na co dzień zajmuję się zarządzaniem projektami, głównie kulturalnymi i społecznymi. Głęboko wierzę w sharing economy (gospodarkę dzielenia się opierającą się na współpracy osób dzielących się usługami i zasobami). Zawodowo oraz z powołania angażuję się najróżniejsze inicjatywy społeczne związane z ogrodami społecznymi i ulepszaniem własnej okolicy. Staram się żyć minimalistycznie, w duchu zero waste (zero śmieci).
I takie właśnie jest to miejsce, do którego trafiliście: o tworzeniu naturalnych kosmetyków i mydeł, uprawianiu ogrodu, roślinach balkonowych, permakulturze i kupowaniu odpowiedzialnie.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,

Agnieszka Zdunek

Newsletter
Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Dołącz do wyzwania #eko dla zielonych

Zapisałaś się do wyzwania #eko dla zielonych :) Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Pin It on Pinterest

Share This