fbpx
Cześć, jestem Agnieszka

Na zieloną stronę życia przeszłam 7 lat temu. Od tego czasu tworzę receptury ekologicznych kosmetyków, mydeł, octów i środków czystości dla siebie, rodziny i znajomych.

Prowadzę „Warsztaty z naturalnego piękna, na których uczę jak dbać  o zdrowie i urodę w zgodzie z naturą i inspiruję do zmiany nawyków  i zdrowego trybu życia. Tworzę naturalne mydła  i unikatowe świece sojowe, które zawładnęły moim sercem.

Nagrywam pierwszy w Polsce podcast ekologiczny Jest zielono. Jestem współtwórcą ogrodu społecznego na Szelągu w Poznaniu, a wolnych chwilach remontuję starą, olęderską chatę z 1830 roku w przepięknej wsi Boruja.

 

I takie właśnie jest to miejsce, do którego trafiłaś: o odpowiedzialnym kupowaniu, zero waste, tworzeniu naturalnych kosmetyków i mydeł oraz permakulturze.  Zaparz sobie zielonej herbaty i rozgość się 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,

Agnieszka Zdunek

 

P.S Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować ws. warsztatów, podcastów, współpracy lub w innej, zielonej sprawie napisz do mnie agnieszka@jestemzielona.pl lub zadzwoń 501 03 11 82.

Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup

Dołącz do wyzwania #eko dla zielonych

Zapisałaś się do wyzwania #eko dla zielonych :) Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Pin It on Pinterest

Share This