fbpx

Napisz do mnie!

Możesz to zrobić pisząc maila na agnieszka@jestemzielona.pl lub używając formularza kontaktowego.

Staram się odpowiadać na wszystkie maile w ciągu 24 – 48 godzin, ale czasami jestem na wyjazdowych warsztatach, czasami świadomie nie dotykam komputera przez cały dzień, czasami też maili jest po prostu bardzo dużo. Sprawdź swój folder spam lub po prostu napisz do mnie ponownie.

Czekam na Twój kontakt,

Agnieszka

5 + 1 =

Kontakt
Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Dołącz do wyzwania #eko dla zielonych

Kontakt

Zapisałaś się do wyzwania #eko dla zielonych :) Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Pin It on Pinterest

Share This