fbpx

Zimno przyszło. W końcu już listopad. Wszystkie prace ogrodowe zostały zakończone, zwierzęta już śpią, czas na długie ciemne wieczory w oczekiwaniu na kolejną wiosnę.To idealny moment, żeby podsumować co wydarzyło się w pierwszym roku w Pracowni Boruja.

Osobom, które dopiero teraz zaczęły słuchać mojego podcastu, przypomnę, że Pracownia Boruja to zagroda olenderska z 1830 roku, która jest zabytkiem objętym ochroną konserwatorską. Tam powstanie centrum ekologiczno- kulturalne a przede wszystkim będzie to nasz dom, mój i mojej rodziny.

O Pracowni Boruja nagrałam już jeden odcinek podcastu – możecie wysłuchać go TUTAJ, w którym dokładnie wyjaśniam skąd pomysł na zamieszkanie na wsi, jakie są plany i w jakim stanie jest chałupa i cała zagroda. Jest też wpis blogowy (kliknij TUTAJ), który opublikowałam w dniu kupna starej zagrody.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania i przeczytania tych wcześniejszych materiałów. Mam nadzieję, że poczujecie ten klimat.

 

W dzisiejszym odcinku mówię m.in. o:

– co udało nam się zrobić w ciągu 1 roku a czego nie nie zrobiliśmy

– z czym mieliśmy największe problemy

– co się stało z nogami Rafała

– jak wyglądała nasza współpraca z konserwatorem zabytków

– jakie mamy pomysły na uczynienie Pracowni Boruja miejscem zero waste, czyli nie generującym odpadów

– jakie mamy plany na najbliższe, zimowe miesiące

 

Cały rok podsumowany w niecałych 20 minutach. Kilogramy kurzu, który zjedliśmy, miesiące spędzone z wiertarką udarową, bolące kręgosłupy i kolana opowiedziane w dwóch zdaniach. Tygodnie ślęczenia nad przepisami i ustawami w kilkanaście sekund. Długie wieczory wysyłania maili, rozmów telefonicznych i wertowania dokumentów w kilka minut.

Hmmm… krótki ten odcinek 🙂

 

Miłego zielonego dnia,

Pozdrawiam

Agnieszka Zdunek

 

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

 

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This