Play

Odcinek 34

Zielone inspiracje – Agnieszka Werecha-Osińska

Odcinek, którego zaraz wysłuchasz został nagrany przez moją bardzo dobrą koleżankę Agnieszkę Werechę – Osińską prowadząca dwie marki czyli Foto do kwadratu i TiAmoFoto. Poprosiłam Agnieszkę, tak jak i innych znanych blogerow i podcasterów, żeby opowiedzieli mi i Wam czym jest dla nich ekologia, zielone życie. Nagranie przesłane przez Agę jest przedostatnim odcinkiem w ramach wyzwania eko dla zielonych.

Agnieszka Werecha – Osińska jest fotografką kobiecą i ślubną, a jej zdjęcia są po prostu przepiękne. Ona jest autorką zdjęć do mojego bloga Jestem Zielona i wiedziałam, że tylko Ona może zrobić zdjęcia do Pracowni Boruja. Natomiast nie spodziewałam się, że Pracownia Boruja w jej obiektywie będzie tak piękna. Zobaczcie jakie ona ma nieprawdopodobne oko, z takim wyczuciem detali i piękna.

I jeżeli kogoś mam polecić jako najlepszego fotografa na świecie to jest to bez wątpienia Agnieszka Werecha-Osińska. Aga, oprócz tego, że robi niesamowite zdjęcia to przygotowuje właśnie kurs fotografii flatray czyli takich zdjęć typowo na instagrama.

Ale nie będę się dłużej rozwodziła nad cudownością Agnieszki, to sami musicie zobaczyć. Ja najbardziej cieszę się z tego, że Aga opowiedziała o swojej zielonej drodze, o tym jakie kroki podejmuje żeby być bardziej ekologiczną. I trochę mnie zaskoczyła mówiąc o tym, że ja ją zetknęłam z tą zieloną ścieżką.

Miłego zielonego dnia!
Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek
Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

ekodlazielonych
ekodlazielonych
ekodlazielonych

A jeśli chciałbyś/chciałabyś posłuchać podcastu na konkretny temat, masz problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać, napisz do mnie na adres agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz, o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Miłego zielonego dnia!

Agnieszka Zdunek

polecane odcinki

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi można obchodzić nie tylko 22 kwietnia, w Dniu Ziemi. Posłuchaj jak studenci z Uniwersytetu Jagiellońskiego działają dla naszej Planety.

Przyjaciółka Przyjaciółce

Przyjaciółka Przyjaciółce

Jak zaopiekować się kobietą, którą pierwszy raz widzimy w życiu? Co możemy zrobić, by zadbać o jej poczucie godności? Posłuchaj!

Zrównoważony fast fashion

Zrównoważony fast fashion

Dawanie ubraniom nowego życia to nic nowego. Istnieje wiele miejsc zajmujących się recyclingiem odzieży. Ale w jaki sposób zrównoważyć fast fashion? Posłuchaj!

Jak spełniać marzenia?

Jak spełniać marzenia?

Czy da się zbudować biznes oparty na rękodziele? Mając trójkę dzieci i wielkie cele? Posłuchaj inspirującej rozmowy o spełnianiu marzeń.

dołącz do zielonej społeczności

Blog

Poczytaj
w dowolnym momencie.

Youtube

Jeśli wolisz słuchać
i oglądać

Instagram

Jeśli chcesz być
na bieżąco.

Facebook

Jeśli chcesz
nie tylko oglądać,
ale i porozmawiać.

0
jestemzielona.pl