fbpx

Dzisiaj kolejny z odcinków podcastu Jest Zielono poświęcony zero waste. Ten temat pojawia się u mnie dość regularnie bo uważam że jest on szalenie istotny. Przypomnę tylko, że zero waste czyli zero śmieci to idea, droga, którą się podąża. Nie jesteśmy być w stanie zero waste, nie jesteśmy w stanie produkować zero śmieci, ważne żebyśmy starali się być less waste czyli ograniczyć tę ilość śmieci.

Zero waste to bardzo szerokie pojęcie więc dzisiejszy odcinek jest o podróżach służbowych zgodnie z ideą zero waste czy less waste. Więc jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem często podróżującym służbowo a do tego chciałabyś być bardziej ekologicznym to ten odcinek jest dla Ciebie idealny

Przygotowałam dla Ciebie prezent. Kliknij i pobierz check listę, przy pomocy której sprawdzisz czy jesteś dobrze przygotowany do Twojej podróży służbowej

O czym mówię w dzisiejszym odcinku?

  • Jakie środki transportu są najlepsze pod względem ochrony środowiska i dlaczego czasami nie jestem zerowaste?
  • Do czego przydają się smartfony?
  • Co można przenieść przez kontrolę bezpieczeństwa na lotniskach?
  • Do czego służy woreczek strunowy?
  • Jakie regulacje odnośnie jedzenia i picia mają linie lotnicze?
  • O co trzeba prosić w hotelach?
  • Jaką wiadomość zostawiam w każdym pokoju hotelowym?
  • Co wożę w kosmetyczce podróżnej?
  • Czego nie brać na konferencjach i spotkaniach służbowych?
  • Jaki jest najlepszy sposób na poznawanie nowych osób tzw. networking?

 

Posłuchaj i przeczytaj

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam Cię do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

A jeżeli masz jakiś temat, o których chciałbyś / chciałabyś posłuchać, problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać to daj mi znać. Napisz do mnie agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Bo bardzo, bardzo chcę narywać te podcasty dla Was, dla Ciebie.

Miłego zielonego dnia,

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Zdunek

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This