fbpx

Dzień dobry  🙂

Ten odcinek podcastu jest na Wasze życzenie. Mówicie – macie 🙂 W bardzo wielu mailach, wiadomościach na fb i instagramie, które od Was dostaję pojawia się pytanie: jakie są najlepsze podcasty ekologiczne, które mogę polecić.

Więc w tym odcinku przedstawiam 15 najlepszych, najbardziej interesujących podcastów z szeroko pojętej zielonej tematyki.  Posłuchaj koniecznie jeżeli interesujesz się ekologią, zielonym stylem życia lub po prostu tak jak ja, uwielbiasz podcasty.

Uwaga nr 1: kolejność przedstawiania jest całkowicie przypadkowa, to nie jest tak, że podcast na miejscu pierwszym jest moim absolutnym hitem, a ten na miejscu 10 już nie za bardzo mi się spodoba. Wszystkie mi się podobają i dlatego je przedstawiam – kolejność jest zupełnie przypadkowa.

Uwaga nr 2: to jest lista bardzo subiektywna i przedstawia wg. mnie najlepsze podcasty ekologiczne.  Nie patrzę na rankingi, nie zwracam uwagi na statystyki.

W linkach poniżej podaję Wam odnośniki do stron internetowych. Podcastów najwygodniej słucha się jednak z poziomu aplikacji na telefonie (ja np. używam Podcast Republic i Podcast Addict).  Wystarczy zainstalować, wyszukać nazwę podcastu i subskrybować a będziecie dostawać powiadomienia o nowych odcinkach wszystkich podcastów, które obserwujecie.

 

Najlepsze podcasty ekologiczne po polsku

Więcej niż zdrowe odżywianie

Each One Teach One

Karolina Sobańska Podcast

Instrukcja obsługi człowieka

Niezłe Ziółko

Ziołowy Podcast Fiony

Puls Biznesu (odcinki poświęcone ekologii)

 

Najlepsze podcasty ekologiczne anglojęzyczne

Sow Edible Permaculture Podcast

Homesteading and Pearmaculture by Paul Wheaton

The minimalist podcasts

Sustainable World Radio- Ecology and Permaculture Podcast

New Books in Environmental Studies

An Organic Conversation

Future Ecologies

For the wild

 

Mam nadzieję, że skorzystacie i przesłuchacie chociaż kilku wymienionych przeze mnie pozycji a może nawet zaczniecie na stałe słuchać niektórych z nich.  A jeżeli chcecie podzielić się Waszymi ulubionymi podcastami czy pojedynczymi odcinkami o szeroko pojętej ekologii to zostawcie komentarz pod tym wpisem 🙂

Będę Wam też ogromnie wdzięczna za zostawienie opinii w iTunes, każdy głos się liczy i sprawia, że mój podcast, który jest pierwszym polskim podcastem o ekologii będzie wyżej w rankingach i więcej osób się o nim dowie.

Miłego zielonego dnia,

Pozdrawiam

Agnieszka Zdunek

 

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This