fbpx

Czy w Polsce są polskie podcasty ekologiczne? 

Kiedy w kwietniu 2018 roku rozpoczęłam nagrywanie podcastu Jest Zielono, w Polsce nie było jeszcze podcastów ekologicznych. Podcast Jest Zielono, jak sama nazwa wskazuje “pierwszy w Polsce podcast o ekologii, życiu zero waste, ograniczeniu konsumpcji i zielonym stylu życia” był pierwszym w Polsce podcastem o zielonej tematyce.

W listopadzie 2018 roku nagrałam odcinek o najlepszych podcastach ekologicznych – możesz wysłuchać go tutaj. W tym zestawieniu nie było żadnych polskich podcastów, które bezpośrednio odnosiłyby się do ekologii czy zielonego stylu życia. I było mi przykro bo dlaczego tak ważna rzecz, jaką jest ekologia i środowisko – kwestia, która dotyczy każdego z nas, jest pomijana?

Ale pod sam koniec 2018 roku nastąpił boom podcastowy i mamy!!! Mamy polskie podcasty ekologiczne i podcasty traktujące o zielonym stylu życia! Bardzo chcę Wam te podcasty przedstawić i zachęcić do ich słuchania. Ale to nie ja będę o nich opowiadać. Poprosiłam czterech podcasterów/ podcasterki, żeby opowiedzieli o swoich podcastach, zachęcili Was do ich słuchania.  Bo dzielenie się wiedzą jest zielone.

Miłego słuchania!

KONIECZNIE POSŁUCHAJ DO KOŃCA ODCINKA – rusza wakacyjna seria wakacyjnych podcastów. O czym będą? Posłuchaj 🙂

Polskie podcasty ekologiczne

  • NIEPLAC ZABAW/ Anna Komorowska

strona www

Fb fanpage Nieplac zabaw

instagram Nieplac Zabaw/ Pracownia K

 

  • NATURALNIE O OGRODACH / Katarzyna Bellingham i Jacek Naliwajek

strona www

Fb funpage Naturalnie o ogrodach

Instagram

  • OWSIANA PODCASTJustyna Świetlicka

strona www

Fb fanpage Owsiana Podcast

instagram

  • WIEŚNIACZKA FREELANCERKASonia Grodek

strona www Udaje się

Fb funpage Udaje się

 

Jeżeli zainteresował Cię ten odcinek, zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam zbliżone tematy:

Jeżeli masz jakiś temat, o których chciałbyś / chciałabyś posłuchać, problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać to daj mi znać. Napisz do mnie agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Bo bardzo, bardzo chcę narywać te podcasty dla Was, dla Ciebie.

 

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Czy wiesz, że możesz wygodnie słuchać podcastu Jest zielono na swoim telefonie?
Wystarczy, że klikniesz jedną z poniższych ikon i dodasz podcast do ulubionych, a nie przeoczysz żadnego odcinka!

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This