fbpx

Odcinek, którego zaraz wysłuchasz został nagrany przez moją bardzo dobrą koleżankę Agnieszkę Werechę – Osińską prowadząca dwie marki czyli Foto do kwadratu i TiAmoFoto. Poprosiłam Agnieszkę, tak jak i innych znanych blogerow i podcasterów, żeby opowiedzieli mi i Wam czym jest dla nich ekologia, zielone życie. Nagranie przesłane przez Agę jest przedostatnim odcinkiem w ramach wyzwania eko dla zielonych.

Agnieszka Werecha – Osińska jest fotografką kobiecą i ślubną, a jej zdjęcia są po prostu przepiękne. Ona jest autorką zdjęć do mojego bloga jestem zielona i wiedziałam, że tylko Ona może zrobić zdjęcia do Pracowni Boruja. Natomiast nie spodziewałam się, że Pracownia Boruja w jej obiektywie będzie tak piękna. Na dole wpisu zamieściłam kilka zdjęć Pracowni wykonanych przez Agnieszkę, żebyście zobaczyli jakie ona ma nieprawdopodobne oko, z takim wyczuciem detali i piękna.

I jeżeli kogoś mam polecić jako najlepszego fotografa na świecie to jest to bez wątpienia Agnieszka Werecha-Osińska. Aga, oprócz tego, że robi niesamowite zdjęcia to przygotowuje właśnie kurs fotografii flatray czyli takich zdjęć typowo na instagrama.

Ale nie będę się dłużej rozwodziła nad cudownością Agnieszki, to sami musicie zobaczyć. Ja najbardziej cieszę się z tego, że Aga opowiedziała o swojej zielonej drodze, o tym jakie kroki podejmuje żeby być bardziej ekologiczną. I trochę mnie zaskoczyła mówiąc o tym, że ja ją zetknęłam z tą zieloną ścieżką.

Zapraszam serdecznie, 

Pracownia Boruja oczami Agnieszki Werechy-Osińskiej

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Pin It on Pinterest

Share This