Play

Odcinek 45

Polskie podcasty ekologiczne

Kiedy w kwietniu 2018 roku rozpoczęłam nagrywanie podcastu Jest Zielono, w Polsce nie było jeszcze podcastów ekologicznych. Podcast Jest Zielono, jak sama nazwa wskazuje “pierwszy w Polsce podcast o ekologii, życiu zero waste, ograniczeniu konsumpcji i zielonym stylu życia” był pierwszym w Polsce podcastem o zielonej tematyce.

W listopadzie 2018 roku nagrałam odcinek o najlepszych podcastach ekologicznych. W tym zestawieniu nie było żadnych polskich podcastów, które bezpośrednio odnosiłyby się do ekologii czy zielonego stylu życia. I było mi przykro bo dlaczego tak ważna rzecz, jaką jest ekologia i środowisko – kwestia, która dotyczy każdego z nas, jest pomijana?

Ale pod sam koniec 2018 roku nastąpił boom podcastowy i mamy!!! Mamy polskie podcasty ekologiczne i podcasty traktujące o zielonym stylu życia! Bardzo chcę Wam te podcasty przedstawić i zachęcić do ich słuchania. Ale to nie ja będę o nich opowiadać. Poprosiłam czterech podcasterów/ podcasterek, żeby opowiedzieli o swoich podcastach, zachęcili Was do ich słuchania. Bo dzielenie się wiedzą jest zielone.

Miłego słuchania!

KONIECZNIE POSŁUCHAJ DO KOŃCA ODCINKA – rusza wakacyjna seria wakacyjnych podcastów. O czym będą? Posłuchaj 🙂

Polskie podcasty ekologiczne

NIEPLAC ZABAW/ Anna Komorowska

strona www
Fb fanpage Nieplac zabaw
instagram Nieplac Zabaw/ Pracownia K

 

NATURALNIE O OGRODACH / Katarzyna Bellingham i Jacek Naliwajek

strona www
Fb fanpage Naturalnie o ogrodach
Instagram

OWSIANA PODCAST / Justyna Świetlicka

strona www
Fb fanpage Owsiana Podcast
Instagram

WIEŚNIACZKA FREELANCERKA Sonia Grodek

strona www Udaje się
Fb funpage Udaje się

Miłego zielonego dnia!
Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Jeżeli zainteresował Cię ten odcinek, zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam zbliżone tematy:

polskie podcasty ekologiczne
polskie podcasty ekologiczne
polskie podcasty ekologiczne

A jeśli chciałbyś/chciałabyś posłuchać podcastu na konkretny temat, masz problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać, napisz do mnie na adres agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz, o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Miłego zielonego dnia!

Agnieszka Zdunek

polecane odcinki

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi można obchodzić nie tylko 22 kwietnia, w Dniu Ziemi. Posłuchaj jak studenci z Uniwersytetu Jagiellońskiego działają dla naszej Planety.

Przyjaciółka Przyjaciółce

Przyjaciółka Przyjaciółce

Jak zaopiekować się kobietą, którą pierwszy raz widzimy w życiu? Co możemy zrobić, by zadbać o jej poczucie godności? Posłuchaj!

Zrównoważony fast fashion

Zrównoważony fast fashion

Dawanie ubraniom nowego życia to nic nowego. Istnieje wiele miejsc zajmujących się recyclingiem odzieży. Ale w jaki sposób zrównoważyć fast fashion? Posłuchaj!

Jak spełniać marzenia?

Jak spełniać marzenia?

Czy da się zbudować biznes oparty na rękodziele? Mając trójkę dzieci i wielkie cele? Posłuchaj inspirującej rozmowy o spełnianiu marzeń.

dołącz do zielonej społeczności

Blog

Poczytaj
w dowolnym momencie.

Youtube

Jeśli wolisz słuchać
i oglądać

Instagram

Jeśli chcesz być
na bieżąco.

Facebook

Jeśli chcesz
nie tylko oglądać,
ale i porozmawiać.

0
jestemzielona.pl