fbpx

Nagranie, które za chwilę wysłuchasz jest ostatnim nagraniem w ramach wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazywałam  jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz. Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, życiem zero waste żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

W przyszłym tygodniu czyli 13 lutego opublikuję odcinek podsumowujący całą akcję, całe wyzwanie. Opowiem od czego się zaczęło, jak wyglądało zaplecze, z czym był największy problem a co sprawiło największą przyjemność. Opowiem również jak udało mi się nakłonić 16 wspaniałych osób do opowiedzenia czym jest dla nich ekologia.

To w przyszłym tygodniu. A dzisiaj bardzo chciałabym Cię zaprosić do wysłuchania odcinka, w którym Joanna Legun autorka bloga  i podcastu Jak zrozumieć prawnika opowiada o znaczeniu prawa w ochronie środowiska i ekologii. Czy nasze małe wybory naprawdę mają znaczenie dla naszego otoczenia czy jednak muszą być wprowadzone odgórne zakazy i nakazy. Ja jestem za małymi, oddolnymi krokami, ale to mówi Joanna naprawdę mnie przekonuje. Posłuchaj- Joanna Legun Jak zrozumieć prawnika?

 

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazywałam jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwało 8 tygodni i zakończyło się właśnie dzisiaj 6 lutego.

Ale to nie oznacza, że dzisiaj już znikają wszystkie materiały i odcinki podcastu. Wszystkie nagrania podcastu Jest Zielono, które zostały nagrane w ramach wyzwania eko dla zielonych będą nadal dostępne bez żadnych ograniczeń.

Natomiast materiały z wyzwania czyli przepisy, chcecklisty, porady i tak dalej będziecie mogli pobrać jeszcze 7 dni po zakończeniu wyzwania. Czyli ostatni dzień na pobranie wszystkich materiałów to 13 lutego 2019. Tego dnia wyjdzie też ostatni odcinek podcastu Jest Zielono w ramach wyzwania eko dla zielonych, w którym opowiem o kulisach tych 8 tygodni.

Materiały z łatwością możecie pobrać TUTAJ i mam wielką nadzieję, że to właśnie zrobisz.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This