fbpx

Nagranie, które za chwilę wysłuchasz jest ostatnim nagraniem w ramach wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazywałam  jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz. Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, życiem zero waste żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

W przyszłym tygodniu czyli 13 lutego opublikuję odcinek podsumowujący całą akcję, całe wyzwanie. Opowiem od czego się zaczęło, jak wyglądało zaplecze, z czym był największy problem a co sprawiło największą przyjemność. Opowiem również jak udało mi się nakłonić 16 wspaniałych osób do opowiedzenia czym jest dla nich ekologia.

To w przyszłym tygodniu. A dzisiaj bardzo chciałabym Cię zaprosić do wysłuchania odcinka, w którym Joanna Legun autorka bloga  i podcastu Jak zrozumieć prawnika opowiada o znaczeniu prawa w ochronie środowiska i ekologii. Czy nasze małe wybory naprawdę mają znaczenie dla naszego otoczenia czy jednak muszą być wprowadzone odgórne zakazy i nakazy. Ja jestem za małymi, oddolnymi krokami, ale to mówi Joanna naprawdę mnie przekonuje. Posłuchaj- Joanna Legun Jak zrozumieć prawnika?

 

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazywałam jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwało 8 tygodni i zakończyło się właśnie dzisiaj 6 lutego.

Ale to nie oznacza, że dzisiaj już znikają wszystkie materiały i odcinki podcastu. Wszystkie nagrania podcastu Jest Zielono, które zostały nagrane w ramach wyzwania eko dla zielonych będą nadal dostępne bez żadnych ograniczeń.

Natomiast materiały z wyzwania czyli przepisy, chcecklisty, porady i tak dalej będziecie mogli pobrać jeszcze 7 dni po zakończeniu wyzwania. Czyli ostatni dzień na pobranie wszystkich materiałów to 13 lutego 2019. Tego dnia wyjdzie też ostatni odcinek podcastu Jest Zielono w ramach wyzwania eko dla zielonych, w którym opowiem o kulisach tych 8 tygodni.

Materiały z łatwością możecie pobrać TUTAJ i mam wielką nadzieję, że to właśnie zrobisz.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This