fbpx

Odcinek 46 podcastu Jest Zielono pt. „Jak zrobić świecę sojową” rozpoczyna serię wakacyjną. Przez całe wakacje będę przedstawiać Wam nagrania z konsultacji urodzinowych prowadzonych w maju i czerwcu. W czasie konsultacji uczestnicy mogli zadawać mi pytania na wszelakie zielone tematy. A były bardzo różne. I bardzo ciekawe 🙂

Dlatego też postanowiłam udostępnić Wam nagrania z konsultacji – żebym mogła przykazać moją wiedzę Wam wszystkim, nie tylko pojedynczym osobom. 
Seria wakacyjna jest Wasza: Wasze pytania – moje odpowiedzi!

Pierwszym nagraniem z serii wakacyjnych podcastów jest nagranie z Kasią Pluskotą. Kasia zadała mi pytanie „Jak zrobić świecę sojową ?”

Miłego słuchania!

Po wysłuchaniu tego odcinka zapraszam do zapoznania się z dwoma wpisami na blogu:
1. Jak zrobić świecę sojową z płatkami kwiatów? Przeczytaj tutaj
2. Jak zrobić świecę sojową do masażu? Przeczytaj tutaj

Jeżeli zainteresował Cię ten odcinek, zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam zbliżone tematy:

Jeżeli masz jakiś temat, o których chciałbyś / chciałabyś posłuchać, problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać to daj mi znać. Napisz do mnie agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Bo bardzo, bardzo chcę narywać te podcasty dla Was, dla Ciebie.

 

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Czy wiesz, że możesz wygodnie słuchać podcastu Jest zielono na swoim telefonie?
Wystarczy, że klikniesz jedną z poniższych ikon i dodasz podcast do ulubionych, a nie przeoczysz żadnego odcinka!

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This