fbpx

Jaka jest rola liderów w ekologii, w kształtowaniu świata, by był on bardziej przyjazny środowisku? Co my sami możemy zrobić w firmie, jeśli chcemy być bardziej proekologiczni?  Jak możemy wpływać na zachowanie innych?

Odcinek, którego dzisiaj wysłuchacie, jest nagraniem mojej rozmowy z Sebastianem Drzewieckim, prowadzącym podcast Nowoczesny Lider. To nagranie pojawiło się już w podcaście Sebastiana na początku kwietnia 2019 roku, ale postanowiłam, że podzielę się z Wami tym odcinkiem również u mnie, gdyż poruszane tu kwestie mogą się okazać bardzo przydatne.

Sebastian Drzewiecki to niesamowicie interesująca osoba, dyrektor zarządzający siecią centrów usług biznesowych, bardzo zaangażowany w ideę odpowiedzialności społecznej liderów, którą przekuwa w projekt na rzecz budowania społeczności.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Sebastianem.

 

O czym rozmawiamy?

  • Kilka słów o mnie i projekcie „Eko dla Zielonych”
  • Jaka jest rola lidera w ekologii?
  • Czy tylko liderzy polityczni mogą wpływać na naszą proekologiczność?
  • Jak liderzy w firmach mogą wspierać działania gospodarcze?
  • Jakie działania mogą podjąć firmy, by być bardziej eko?
  • Co my, zwykli ludzie, pracownicy możemy zrobić dla środowiska?
  • Kilka słów o wiarygodności liderów
  • Czy Polska należy do czołówki 20 najbardziej proekologicznych krajów w Europie?

 

Strony i miejsca, które wspominamy

Jeżeli zainteresował Cię ten odcinek, zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam zbliżone tematy:

Moja niespodzianka dla Ciebie:

Pobierz prezent – 10 przepisów na naturalne kosmetyki, które zrobisz w domu. Prosto, łatwo i przyjemnie.

A jeżeli masz jakiś temat, o których chciałbyś / chciałabyś posłuchać, problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać to daj mi znać. Napisz do mnie agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Bo bardzo, bardzo chcę narywać te podcasty dla Was, dla Ciebie.

 

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Czy wiesz, że możesz wygodnie słuchać podcastu Jest zielono na swoim telefonie?
Wystarczy, że klikniesz jedną z poniższych ikon i dodasz podcast do ulubionych, a nie przeoczysz żadnego odcinka!

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This