fbpx

Nagranie, którego dzisiaj posłuchasz jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazuję jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz.

Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, zielonym życiem, żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

Miałam nie lada problem jak przedstawić dzisiejszego gościa. Więc spróbuję w ten sposób:

Ja jestem ekstrawertyczką, ona wbrew pozorom introwertyczką,

Ja uczę się z trudem co to SEO, ona wymiata w tym temacie,

Ja lubię kolor zielony, ona niebieski,

Ja jestem zielona, ona interaktywna,

To już chyba wszyscy wiecie 🙂

Z wielką przyjemnością zapraszam Was do wysłuchania Oli Gościniak z bloga Jestem Interaktywna. Ale nie tylko z bloga bo Ola niedawno również rozpoczęła nagrywanie podcastów i jej podcast nazywa się Ola Go! Posłuchajcie co Ola Gościniak  mówi o swoim zielonym życiu 🙂

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazuję jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwa 8 tygodni i zaczęliśmy 12 grudnia. Ale jeżeli słuchasz tego podcastu później to nadal możesz się do nas dołączyć. Masz czas do końca stycznia 2019 roku.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Pin It on Pinterest

Share This