fbpx

Nagranie, którego dzisiaj posłuchasz jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazuję jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz.

Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, zielonym życiem, żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

Piotr Kantorowski z podcastu Prawo dla Biznesu , który jest moim dzisiejszym gościem mówi, że nagranie odcinka czym jest dla niego ekologia, było jednym z najtrudniejszych w jego karierze podcastera. Bo jak tu mówić o rzeczach, na których się nie zna?

Okazało się jednak, że Piotr ma całkiem fajne przemyślenia.

Taki zresztą był mój cel kiedy prosiłam podcasterów o nagranie tych ekologicznych odcinków. Wcale nie chciałam, żeby od razu stawali się eko i zmieniali swoje życie, chciałam po prostu żeby się nad tym obszarem zastanowili. I myślę, że w większości przypadków to się udało.

Zapraszam serdecznie do posłuchania trzydziestego trzeciego odcinka podcastu Jest Zielono – Piotr Kantorowski Prawo dla Biznesu.

 

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazuję jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwa 8 tygodni i zaczęliśmy 12 grudnia. Ale jeżeli słuchasz tego podcastu później to nadal możesz się do nas dołączyć. Masz czas do końca stycznia 2019 roku.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Pin It on Pinterest

Share This