fbpx

Nagranie, którego dzisiaj posłuchasz jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazuję jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz.

Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, zielonym życiem, żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

Z moim dzisiejszym gościem znamy się od lat. To jedna z najbliższych mi osób zawodowo i prywatnie. Montuje wszystkie moje odcinki podcastów, wspiera w prowadzeniu strony internetowej, reaguje zawsze i prawie o każdej porze na moje dramatyczne maile i krzyki, że coś mi się właśnie przestawiło na stronie i nie działa. Jest niezwykle dobrą osobą, z otwartym sercem i jeżeli kogoś miałabym polecić jako najlepszego przyjaciela ale też jako najlepszego montażystę podcastów na świecie to byłby to Krystian Zych.

Krystian prowadzi dwa fantastyczne podcasty czyli specjalistyczny Jak zrobić podcast oraz podcast o książkach dla dzieci Co się czyta. Do obu Was serdecznie zachęcam.

Myślałam, że znam Krystiana  dosyć dobrze ale przyznam,  że jego  podejście do ekologii a przede wszystkim motywacja do działań ekologicznych trochę mnie zdziwiła.

Nie przedłużając, zapraszam serdecznie do wysłuchania Krystiana Zycha

 

Serdecznie zapraszam!

 

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazuję jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwa 8 tygodni i zaczęliśmy 12 grudnia. Ale jeżeli słuchasz tego podcastu później to nadal możesz się do nas dołączyć. Masz czas do końca stycznia 2019 roku.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Odbierz 10 przepisów na naturalne kosmetyki, które z łatwością zrobisz w domu

warsztaty mydlarskie, kosmetyczne i świec sojowych

Hej 🙂 Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Pin It on Pinterest

Share This