fbpx

Nagranie, którego dzisiaj posłuchasz jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazuję jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz.

Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, zielonym życiem, żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

Nie było by wyzwania eko dla zielonych gdyby nie ona. Ona czyli Katarzyna Bieleniewicz podczas nagrania rozmowy ze mną do jej podcastu czyli podcastu „Tuż przy uchu”, zapytała się mnie co dodatkowego planuję oprócz serii 16 podcastów. W ciągu 5 sekund wymyśliła nazwę i podsuneła mi fantastyczne pomysły. Jestem jej za to ogromnie wdzięczna bo zmotywowała mnie do stworzenia czegoś, czego wcześniej zupełnie nie planowałam. Więc Kasiu, jeżeli słuchasz Dziękuję Ci bardzo 🙂

A Ciebie, zapraszam bardzo serdecznie do wysłuchania czym jest odpowiedzialność społeczna i ekologiczna dla Katarzyny Bieleniewicz z podcastu Tuż przy uchu

 

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazuję jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwa 8 tygodni i zaczęliśmy 12 grudnia. Ale jeżeli słuchasz tego podcastu później to nadal możesz się do nas dołączyć. Masz czas do końca stycznia 2019 roku.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Pin It on Pinterest

Share This