fbpx

Nagranie, którego dzisiaj posłuchasz jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazuję jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz.

Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, zielonym życiem, żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

Ze wszystkich dotychczasowych odcinków w ramach wyzwania, ten najbardziej mnie rozczulił i wzruszył, bo jest nagrywany przez dzieci. Oczywiście nie tylko przez dzieci – z bardzo dużym wsparciem Piotra Borowskiego, prowadzącego podcast „Historia wg. dzieci”.

Nagranie radzę Wam wysłuchać razem z Waszymi dziećmi, a później porozmawiać z nimi na zielone tematy, możecie się zdziwić co Wasze dzieci wiedzą 🙂

Bardzo zachęcam Was do regularnego słuchania podcastów Piotra – fantastyczne odcinki,  z których ja sama słuchając go z moją córką, bardzo dużo się uczę. A moja dziesięcioletnia Zośka uwielbia go słuchać. I uwierzcie mi, historia sama wchodzi do głowy 🙂

Nie przedłużając, zapraszam Was do posłuchania co dzieci wiedzą o ekologii.

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazuję jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwa 8 tygodni i zaczęliśmy 12 grudnia. Ale jeżeli słuchasz tego podcastu później to nadal możesz się do nas dołączyć. Masz czas do końca stycznia 2019 roku.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Pin It on Pinterest

Share This