fbpx

Nagranie, którego dzisiaj posłuchasz jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazuję jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz.

Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, zielonym życiem, żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

„Zaczynając nowy duży projekt np. przejście na zero waste działamy zgodnie z zasadą produktywności czyli zaczynamy od „next action”, następnego kroku, a następny krok może być bardzo mały.” (…)

„Zawsze możemy coś poprawić, zrobić lepiej, bliżej perfekcji. Niestety, bardzo trudno jest zrobić coś perfekcyjnie. I nie musimy robić rzeczy w perfekcyjny sposób! Po prostu zawsze powinniśmy próbować robić je jak najlepiej. Wierzę, że skupiając się na silnych stronach, mamy największe możliwości osiągnąć nasz potencjał, nasze działanie bliskie perfekcji.”

To słowa mojego dzisiejszego gościa czyli Dominika Juszczyka. Osoby, którą znają wszyscy interesujący się rozwojem osobistym i badaniem swoich talentów, zwłaszcza rozwojem opartym o silne strony. Zapraszam serdecznie – Dominik Juszczyk z podcastu Z pasją o mocnych stronach.

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazuję jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwa 8 tygodni i zaczęliśmy 12 grudnia. Ale jeżeli słuchasz tego podcastu później to nadal możesz się do nas dołączyć. Masz czas do końca stycznia 2019 roku.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Pin It on Pinterest

Share This