fbpx
Nagranie, którego dzisiaj posłuchasz jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazuję jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz.

Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, zielonym życiem, żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

W trzecim odcinku serii eko dla zielonych posłuchasz Dawida Straszaka z podcastu Charyzmatycznego. Dawid lubi badać charyzmę i uczy tego, czego nie uczą w szkołach. Na co dzień pracuję w międzynarodowym środowisku, gdzie zarządza zespołami, motywuje i szkoli.

Dodatkowo, o to cieszy mnie najbardziej Dawid pomaga tym, którzy mają cięższy start. Dlatego 10% dochodów z jego działalności biznesowej (szkolenia, warsztaty, wykłady) przekazuje  na Akademię Przyszłości.

Dawid opowiada m.in. o tym, że kieruje się zdrowym rozsądkiem, dlaczego nie lubi słowa ekologia oraz coś obiecuje… Coś, co na pewno sprawdzę 🙂

Serdecznie zapraszam!

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazuję jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwa 8 tygodni i zaczęliśmy 12 grudnia. Ale jeżeli słuchasz tego podcastu później to nadal możesz się do nas dołączyć. Masz czas do końca stycznia 2019 roku.

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This