fbpx
Nagranie, którego dzisiaj posłuchasz jest częścią wyzwania Eko dla Zielonych, w którym w ciągu 8 tygodni pokazuję jak być bardziej zielonym jeżeli dopiero zaczynasz.
Poprosiłam blogerów i podcasterów, którzy w żaden sposób nie są powiązani z ekologią, zielonym życiem, żeby opowiedzieli czym jest dla nich ekologia, czy uważają, że są  świadomi ekologicznie a jeżeli tak to co i w jaki sposób robią.

W kolejnym odcinku serii eko dla zielonych zapraszam Cię do wysłuchania czym jest świadomość ekologiczna dla Marka Jankowskiego. Marek to tak wielki autorytet w świecie podcastów, podcasterów i biznesu, że właściwie nie powinnam go przedstawiać bo samo jego nazwisko mówi wszystko. Ale dla osób, które jednak nie wiedzą, Marek Jankowski prowadzi niesamowicie popularny podcast Mała Wielka Firma, jest jedną z pierwszych osób w Polsce, które zaczęły nagrywać podcasty a ilość jego audycji zbliża się do 250.

Jestem przeszczęśliwa, że Marek zgodził się na to nagranie i będziecie mogli posłuchać w jaki sposób On i jego żona dbają o naszą planetę poprzez takie małe, codzienne rzeczy. A robią bardzo dużo.

Serdecznie zapraszam!

 

Wyzwanie eko dla zielonych, w którym pokazuję jak w prosty sposób stać się zielonym czy zieloną i chronić naszą planetę trwa 8 tygodni i zaczęliśmy właśnie dzisiaj 12 grudnia. Ale jeżeli słuchasz tego podcastu później to nadal możesz się do nas dołączyć. Masz czas do końca stycznia 2019 roku.
Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Pin It on Pinterest

Share This