Play

Odcinek 46

Jak zrobić świecę sojową

Odcinek 46 podcastu Jest Zielono pt. “Jak zrobić świecę sojową” rozpoczyna serię wakacyjną. Przez całe wakacje będę przedstawiać Wam nagrania z konsultacji urodzinowych prowadzonych w maju i czerwcu. W czasie konsultacji uczestnicy mogli zadawać mi pytania na wszelakie zielone tematy. A były bardzo różne. I bardzo ciekawe 🙂

Dlatego też postanowiłam udostępnić Wam nagrania z konsultacji – żebym mogła przykazać moją wiedzę Wam wszystkim, nie tylko pojedynczym osobom.
Seria wakacyjna jest Wasza: Wasze pytania – moje odpowiedzi!

Pierwszym nagraniem z serii wakacyjnych podcastów jest nagranie z Kasią Pluskotą. Kasia zadała mi pytanie “Jak zrobić świecę sojową ?”

Miłego słuchania!

Po wysłuchaniu tego odcinka zapraszam do zapoznania się z dwoma wpisami na blogu:

Miłego zielonego dnia!
Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Jeżeli zainteresował Cię ten odcinek, zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam zbliżone tematy:

jak zrobić świecę sojową
jak zrobić świecę sojową
jak zrobić świecę sojową

A jeśli chciałbyś/chciałabyś posłuchać podcastu na konkretny temat, masz problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać, napisz do mnie na adres agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz, o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Miłego zielonego dnia!

Agnieszka Zdunek

polecane odcinki

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi można obchodzić nie tylko 22 kwietnia, w Dniu Ziemi. Posłuchaj jak studenci z Uniwersytetu Jagiellońskiego działają dla naszej Planety.

Przyjaciółka Przyjaciółce

Przyjaciółka Przyjaciółce

Jak zaopiekować się kobietą, którą pierwszy raz widzimy w życiu? Co możemy zrobić, by zadbać o jej poczucie godności? Posłuchaj!

Zrównoważony fast fashion

Zrównoważony fast fashion

Dawanie ubraniom nowego życia to nic nowego. Istnieje wiele miejsc zajmujących się recyclingiem odzieży. Ale w jaki sposób zrównoważyć fast fashion? Posłuchaj!

Jak spełniać marzenia?

Jak spełniać marzenia?

Czy da się zbudować biznes oparty na rękodziele? Mając trójkę dzieci i wielkie cele? Posłuchaj inspirującej rozmowy o spełnianiu marzeń.

dołącz do zielonej społeczności

Blog

Poczytaj
w dowolnym momencie.

Youtube

Jeśli wolisz słuchać
i oglądać

Instagram

Jeśli chcesz być
na bieżąco.

Facebook

Jeśli chcesz
nie tylko oglądać,
ale i porozmawiać.

0
jestemzielona.pl