fbpx

Ethy – pierwsza ekologiczna mapa świata

Czy mieliście kiedyś w życiu moment, kiedy zatrzymywaliście się nagle i jak grom z jasnego nieba spadało na Was zrozumienie, co jest ważne w życiu i o co warto walczyć? Ja miałam taki moment. Nazywam go momentem „aha”. Podobna sytuacja spotkała moją dzisiejszą rozmówczynię, Julię Mafalda. Z zabieganej, zapracowanej, robiącej karierę dziewczyny weszła na ścieżkę slow-life, less waste i ekologii. Jednak działanie na małą skalę nie wystarczyło. Julia stworzyła więc produkt, który pomoże Tobie i wielu innym osobom w poszukiwaniu dobrej jakości zielonych usług. Tak właśnie powstała ekologiczna mapa świata.

Posłuchaj historii o Ethy Life i Ethy Maps i zobacz, co możesz w swoim życiu zmienić.

Z tego odcinka dowiesz się:

  • Kim jest moja rozmówczyni i jak to się stało, że z karierowiczki stała się walczącą o dobro świata ekolożką.
  • Czym jest i jak powstało Ethy.
  • Jak zmieniać siebie, by świat wokół nas stał się lepszy.
  • Co i dlaczego jesteśmy winni naszej Planecie.
  • Jak wolontariat zmienia życie.
  • Ekologiczna mapa świata — w czym może Ci pomóc i gdzie ją znajdziesz.

To tylko niektóre z tematów, które poruszyłyśmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co możesz zrobić dla Ziemii i wspierać ekologiczną mapę świata, posłuchaj…

Zapraszam serdecznie!

Jeżeli interesuje Cię temat ekologii i życia less waste, koniecznie posłuchaj tych odcinków:

A jeśli chcesz posłuchać o Pracowni Boruja, polecam Ci odcinek Cała prawda o Pracowni Boruja oraz odcinek Trudne lato w Pracowni Boruja

Oczywiście bardzo gorąco proszę o Twoje dołączenie się do zbiórki na Pracownię Boruja – Centrum Edukacji Ekologicznej. Twoje wsparcie sprawi, że Pracownia zacznie działać szybciej 🙂

 

A jeśli chciałbyś / chciałabyś posłuchać podcastu na konkretny temat, masz problem, z którym nie wiesz, jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać, napisz do mnie na adres  agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz, o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

 

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Czy wiesz, że możesz wygodnie słuchać podcastu Jest zielono na swoim telefonie?
Wystarczy, że klikniesz jedną z poniższych ikon i dodasz podcast do ulubionych, a nie przeoczysz żadnego odcinka!

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This