fbpx

Cieszę się, że interesują Cię moje warsztaty kosmetyki naturalnej, mydlarskie i tworzenia świec sojowych. Jestem pewna, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Moje zajęcia to trochę niezbędnej teorii, kilka godzin kreatywnej praktyki, relaksująca atmosfera, integracja w grupie oraz szczypta magii.
W czasie warsztatów kosmetyki naturalnej korzystamy tylko ze sprawdzonych, prostych i ekologicznych surowców dostępnych w ogrodzie i w sklepach spożywczych, tworzymy indywidualnie dopasowane kosmetyki pielęgnacyjne dla siebie i najbliższych.

Zapoznaj się z ofertą warsztatów otwartych oraz warsztatów przygotowanych dla firm. Przeczytaj opinie uczestniczek oraz obejrzyj zdjęcia. Zapraszam !

Warsztaty otwarte

Warsztaty dla firm i instytucji


Galeria zdjęć z warsztatów


warsztaty z kosmetyki naturalnej www.jestemzielona.pl

KontenerArt – warsztaty z kosmetyki naturalnej

warsztaty mydlarskie

KontenerArt – warsztaty mydlarskie

warsztaty z tworzenia świec sojowych

KontenerArt – warsztaty z tworzenia świec sojowych

Pracownia Kuniec Dymbiec – warsztaty z kosmetyki naturalnej

Pracownia Kuniec Dymbiec – warsztaty z kosmetyki naturalnej

Pracownia Kuniec Dymbiec – warsztaty mydlarskie

Pracownia Kuniec Dymbiec – warsztaty mydlarskie

Inkubator Kultury Pireus - warsztaty z kosmetyki naturalnej

Inkubator Kultury Pireus – warsztaty z kosmetyki naturalnej

Inkubator Kultury Pireus - warsztaty z tworzenia świec sojowych

Inkubator Kultury Pireus – warsztaty z tworzenia świec sojowych

Inkubator Kultury Pireus - warsztaty mydlarskie

Inkubator Kultury Pireus – warsztaty mydlarskie


Opinie uczestniczek


Dziękuję za niezwykle inspirujące spotkanie. Nie rozumiałam idei naturalnych kosmetyków dopóki nie trafiłam na Twój warsztat. Teraz już wiem na co zwracać uwagę przy kupnie sklepowych kosmetyków.

Marta

Fantastyczny wieczór! Uśmiech nie schodzi mi z twarzy! Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej wiedzy i zaangażowania. Widać, że kochasz to co robisz. Od jutra zabieram się za robienie własnych kosmetyków, więc gdybym miała jakieś wątpliwości wiem do kogo się zwrócić 🙂

Karolina

Kameralna grupa, bardzo dużo informacji, pełny relaks w oderwaniu od pracy w otoczeniu świetnych dziewczyn. Nie wiedziałam, że samej mogę tworzyć takie cuda. Peeling cynamonowy pachnie zjawiskowo, a krem już stał się moim ulubionym. Dziękuję!

Iwona

Dziękuję bardzo za ciekawe warsztaty i za przepisy. Czuję się zainspirowana i zmotywowana dzięki Tobie do robienia kosmetyków dla siebie. Od dawna mnie do tego ‚ciągnęło’ i proszę, pojawiłaś się Ty 🙂

Agnieszka


Współpracowałam z


Czy masz jeszcze pytania? Napisz do mnie !

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Dołącz do wyzwania #eko dla zielonych

Zapisałaś się do wyzwania #eko dla zielonych :) Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Pin It on Pinterest

Share This