Play

Odcinek 08

Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów

Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów wymyśliłam sobie pewnej sierpniowej nocy w 2017 roku. W ciągu 20 minut cały projekt był już w mojej głowie, a następnego dnia rozpisany co do najmniejszych szczegółów. Miało to być wydarzenie jednorazowe, ale tak się spodobało, że w 2018 roku dni targowych jest już 9 🙂 W ciągu dwóch sezonów Targ odwiedziło ponad dwa tysiące !!! osób, a informacja o wydarzeniu dotarła do stu tysięcy osób (tak, tak stu tysięcy :)). Bez płatnych reklam i prawie zerowych wydatków na promocję.

Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów nie jest zwykłym, komercyjnym wydarzeniem nastawionym na sprzedaż. To wydarzenie pokazujące fantastycznych rękodzielników poznańskich otoczone strefą warsztatowo-wykładową, a to wszystko w duchu ekologii i zerowaste.

W tym odcinku opowiadam jak się zaczęło, co robię krok po kroku, z czym mam problemy i jakie mam plany na przyszłość. I opowiadam o wyjątkowych Wystawcach i osobach prowadzących piękne warsztaty. Odpowiadam też na często zadawane pytania: ile na tym zarabiam i jak duży mam zespół osób pomagających.

Ten odcinek podcastu jest dla mnie wyjątkowy z dwóch powodów:

  • Po raz pierwszy nie rozmawiam z zaproszonym gościem tylko sama opowiadam. I bardzo mi się to spodobało. W kolejce czeka już nagranie odcinka o Ogrodzie Szeląg – społecznym ogrodzie w Poznaniu oraz odcinek o Pracowni Boruja 🙂 Ten ostatni nagram chyba z R. – w końcu razem tworzymy to magiczne miejsce.
  • Po drugie: jest to ósmy odcinek podcastu Jest Zielono, a podobno jak przekroczy się magiczną liczbę siedmiu odcinków to następne odcinki są już więcej niż pewne. I bardzo się z tego cieszę bo uwielbiam nagrywać podcasty. Znacznie bardziej niż pisać teksty blogowe.
Miłego zielonego dnia!
Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądał Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów w 2017 roku, a TUTAJ jak przebiega jego obecna edycja w 2018 roku.

I jeszcze jedno 🙂 Wspominam o tym na końcu odcinka: jeżeli słucha mnie ktoś z Wolsztyna lub Nowego Tomyśla, dajcie znać 🙂

Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów
Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów
Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów

A jeśli chciałbyś/chciałabyś posłuchać podcastu na konkretny temat, masz problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać, napisz do mnie na adres agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz, o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Miłego zielonego dnia!

Agnieszka Zdunek

polecane odcinki

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi można obchodzić nie tylko 22 kwietnia, w Dniu Ziemi. Posłuchaj jak studenci z Uniwersytetu Jagiellońskiego działają dla naszej Planety.

Przyjaciółka Przyjaciółce

Przyjaciółka Przyjaciółce

Jak zaopiekować się kobietą, którą pierwszy raz widzimy w życiu? Co możemy zrobić, by zadbać o jej poczucie godności? Posłuchaj!

Zrównoważony fast fashion

Zrównoważony fast fashion

Dawanie ubraniom nowego życia to nic nowego. Istnieje wiele miejsc zajmujących się recyclingiem odzieży. Ale w jaki sposób zrównoważyć fast fashion? Posłuchaj!

Jak spełniać marzenia?

Jak spełniać marzenia?

Czy da się zbudować biznes oparty na rękodziele? Mając trójkę dzieci i wielkie cele? Posłuchaj inspirującej rozmowy o spełnianiu marzeń.

dołącz do zielonej społeczności

Blog

Poczytaj
w dowolnym momencie.

Youtube

Jeśli wolisz słuchać
i oglądać

Instagram

Jeśli chcesz być
na bieżąco.

Facebook

Jeśli chcesz
nie tylko oglądać,
ale i porozmawiać.

0
jestemzielona.pl