Play

Odcinek specjalny

Pyrcaster 2019

Zaczęłam słuchać podcastów w 2014 roku. Mało kto ich wtedy w Polsce słuchał, jeszcze mniej osób nagrywało. Po pięciu latach ze słuchacza stałam się podcasterką, co więcej dane było mi współorganizować Pyrcaster 2019, pierwsze w Poznaniu i w Wielkopolsce spotkanie dla słuchaczy i dla podcasterów.

Tutaj możesz zobaczyć stronę www Pyrcastera, a tutaj fanpage na facebooku i na instagramie. Koniecznie polub i obserwuj bo dzieje się wiele!

Fascynujące było tworzyć to wydarzenie od początku. Od spotkania poznańskich podcasterów w marcu 2019 roku, gdzie poznawaliśmy się nieśmiało i gdzie padła pierwsza propozycja spotkania dla słuchaczy do 11 czerwca, bardzo gorącego dnia gdzie emocje sięgały zenitu a słońce jeszcze nam dopomagało 😛

Dobrze było stworzyć to wydarzenie ale najważniejsi jak zawsze są ludzie. Bez nich nie byłoby nic 🙂 Stworzyliśmy naprawdę zgraną ekipę i mogę już śmiało nazwać ich moimi przyjaciółmi. Dzięki Pyrcasterzy!!!

Posłuchaj jak to naprawdę było 🙂

Miłego zielonego dnia!
Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek

Organizatorzy spotkania:

pyrcaster
pyrcaster
pyrcaster

A jeśli chciałbyś/chciałabyś posłuchać podcastu na konkretny temat, masz problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać, napisz do mnie na adres agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz, o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Miłego zielonego dnia!

Agnieszka Zdunek

polecane odcinki

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi można obchodzić nie tylko 22 kwietnia, w Dniu Ziemi. Posłuchaj jak studenci z Uniwersytetu Jagiellońskiego działają dla naszej Planety.

Przyjaciółka Przyjaciółce

Przyjaciółka Przyjaciółce

Jak zaopiekować się kobietą, którą pierwszy raz widzimy w życiu? Co możemy zrobić, by zadbać o jej poczucie godności? Posłuchaj!

Zrównoważony fast fashion

Zrównoważony fast fashion

Dawanie ubraniom nowego życia to nic nowego. Istnieje wiele miejsc zajmujących się recyclingiem odzieży. Ale w jaki sposób zrównoważyć fast fashion? Posłuchaj!

Jak spełniać marzenia?

Jak spełniać marzenia?

Czy da się zbudować biznes oparty na rękodziele? Mając trójkę dzieci i wielkie cele? Posłuchaj inspirującej rozmowy o spełnianiu marzeń.

dołącz do zielonej społeczności

Blog

Poczytaj
w dowolnym momencie.

Youtube

Jeśli wolisz słuchać
i oglądać

Instagram

Jeśli chcesz być
na bieżąco.

Facebook

Jeśli chcesz
nie tylko oglądać,
ale i porozmawiać.

0
jestemzielona.pl