fbpx

Dziś jest Dzień Dziecka!

Z tej okazji po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z innymi podcasterami Podcastowy Dzień Dziecka! Razem nagraliśmy specjalnie dla Was wiersze i bajki. Jednak były na tyle niesforne, że rozbiegły się po całej sieci.
U mnie posłuchajcie nagrania przygotowanego przez Joannę Furdal i Krystiana Zycha z podcastu Co się czyta.  Natomiast nagranie, które przygotowałyśmy wraz Zosią znajdziecie w podcaście Krzysztofa Kempińskiego Porozmawiajmy o IT 

Znajdziecie wszystkie wiersze? #podcastowydziendziecka2019

Słuchając tego odcinka możecie pomóc bardzo choremu chłopcu.

Julek Świderski ma 2 lata. Urodził się z wadą serca, mimo że w ciąży nikt nie poinformował rodziców, że dziecko może być chore.  Po porodzie zdiagnozowano u chłopca atrezję zastawki aorty i ubytek międzykomorowy.
W Stanach Zjednoczonych prof.Frank Hanley zreperuje serce Julka i przywróci dwukomorowy system krążenia. Koszt takiej operacji to 1.700.000 zł jednak rodzice Julka proszą o pomoc w zebraniu mniejszej kwoty, która potrzebna jest im na pokrycie kosztów „około operacyjnych” związanych z wylotem z Polski, zakwaterowaniem w USA oraz powrotem do domu. Jeśli uda się zebrać potrzebną kwotę na operację a nie będą mieli pieniędzy na podróż z nią związaną, plan naprawy serca Julka nie uda się.

Prosimy zatem w imieniu dziecka o wpłacanie darowizn za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl

Pomaganie jest zielone 🙂

Zosia i Agnieszka

Czy wiesz, że możesz wygodnie słuchać podcastu Jest zielono na swoim telefonie?
Wystarczy, że klikniesz jedną z poniższych ikon i dodasz podcast do ulubionych, a nie przeoczysz żadnego odcinka!

Pin It on Pinterest

Share This