Play

Odcinek specjalny

Podcastowy Dzień Dziecka 2019

Dziś jest Dzień Dziecka!
Z tej okazji po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z innymi podcasterami Podcastowy Dzień Dziecka! Razem nagraliśmy specjalnie dla Was wiersze i bajki. Jednak były na tyle niesforne, że rozbiegły się po całej sieci.
U mnie posłuchajcie nagrania przygotowanego przez Joannę Furdal i Krystiana Zycha z podcastu Co się czyta. Natomiast nagranie, które przygotowałyśmy wraz Zosią znajdziecie w podcaście Krzysztofa Kempińskiego Porozmawiajmy o IT.

Znajdziecie wszystkie wiersze? #podcastowydziendziecka2019

Słuchając tego odcinka możecie pomóc bardzo choremu chłopcu.

Julek Świderski ma 2 lata. Urodził się z wadą serca, mimo że w ciąży nikt nie poinformował rodziców, że dziecko może być chore.  Po porodzie zdiagnozowano u chłopca atrezję zastawki aorty i ubytek międzykomorowy.
W Stanach Zjednoczonych prof.Frank Hanley zreperuje serce Julka i przywróci dwukomorowy system krążenia. Koszt takiej operacji to 1.700.000 zł jednak rodzice Julka proszą o pomoc w zebraniu mniejszej kwoty, która potrzebna jest im na pokrycie kosztów “około operacyjnych” związanych z wylotem z Polski, zakwaterowaniem w USA oraz powrotem do domu. Jeśli uda się zebrać potrzebną kwotę na operację a nie będą mieli pieniędzy na podróż z nią związaną, plan naprawy serca Julka nie uda się.

Prosimy zatem w imieniu dziecka o wpłacanie darowizn za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl

Pomaganie jest zielone 🙂

Miłego zielonego dnia!
Pozdrawiam, Agnieszka Zdunek
podcastowy dzień dziecka
podcastowy dzień dziecka
podcastowy dzień dziecka

A jeśli chciałbyś/chciałabyś posłuchać podcastu na konkretny temat, masz problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić lub jest osoba, której bardzo chciałbyś posłuchać, napisz do mnie na adres agnieszka@jestemzielona.pl i powiedz, o czym chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach podcastu Jest Zielono.

Miłego zielonego dnia!

Agnieszka Zdunek

polecane odcinki

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi

Tydzień dla Ziemi można obchodzić nie tylko 22 kwietnia, w Dniu Ziemi. Posłuchaj jak studenci z Uniwersytetu Jagiellońskiego działają dla naszej Planety.

Przyjaciółka Przyjaciółce

Przyjaciółka Przyjaciółce

Jak zaopiekować się kobietą, którą pierwszy raz widzimy w życiu? Co możemy zrobić, by zadbać o jej poczucie godności? Posłuchaj!

Zrównoważony fast fashion

Zrównoważony fast fashion

Dawanie ubraniom nowego życia to nic nowego. Istnieje wiele miejsc zajmujących się recyclingiem odzieży. Ale w jaki sposób zrównoważyć fast fashion? Posłuchaj!

Jak spełniać marzenia?

Jak spełniać marzenia?

Czy da się zbudować biznes oparty na rękodziele? Mając trójkę dzieci i wielkie cele? Posłuchaj inspirującej rozmowy o spełnianiu marzeń.

dołącz do zielonej społeczności

Blog

Poczytaj
w dowolnym momencie.

Youtube

Jeśli wolisz słuchać
i oglądać

Instagram

Jeśli chcesz być
na bieżąco.

Facebook

Jeśli chcesz
nie tylko oglądać,
ale i porozmawiać.

0
jestemzielona.pl