fbpx

Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów wymyśliłam sobie pewnej sierpniowej nocy w 2017 roku. W ciągu 20 minut cały projekt był już w mojej głowie, a następnego dnia rozpisany co do najmniejszych szczegółów. Miało to być wydarzenie jednorazowe, ale tak się spodobało, że w 2018 roku dni targowych jest już 9 🙂 W ciągu dwóch sezonów Targ odwiedziło ponad dwa tysiące !!! osób, a informacja o wydarzeniu dotarła do stu tysięcy osób (tak, tak stu tysięcy :)). Bez płatnych reklam i prawie zerowych wydatków na promocję.

Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów nie jest zwykłym, komercyjnym wydarzeniem nastawionym na sprzedaż. To wydarzenie pokazujące fantastycznych rękodzielników poznańskich otoczone strefą warsztatowo-wykładową, a to wszystko w duchu ekologii i zerowaste.

W tym odcinku opowiadam jak się zaczęło, co robię krok po kroku, z czym mam problemy i jakie mam plany na przyszłość. I opowiadam o wyjątkowych Wystawcach i osobach prowadzących piękne warsztaty. Odpowiadam też na często zadawane pytania: ile na tym zarabiam i jak duży mam zespół osób pomagających.

 

Ten odcinek podcastu jest dla mnie wyjątkowy z dwóch powodów:

Po raz pierwszy nie rozmawiam z zaproszonym gościem tylko sama opowiadam. I bardzo mi się to spodobało. W kolejce czeka już nagranie odcinka o Ogrodzie Szeląg – społecznym ogrodzie w Poznaniu oraz odcinek o Pracowni Boruja 🙂 Ten ostatni nagram chyba z R. – w końcu razem tworzymy to magiczne miejsce.

Po drugie: jest to ósmy odcinek podcastu Jest Zielono, a podobno jak przekroczy się magiczną liczbę siedmiu odcinków to następne odcinki są już więcej niż pewne. I bardzo się z tego cieszę bo uwielbiam nagrywać podcasty. Znacznie bardziej niż pisać teksty blogowe.

 

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądał Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów w 2017 roku, a TUTAJ jak przebiega jego obecna edycja w 2018 roku.

I jeszcze jedno 🙂 Wspominam o tym na końcu odcinka: jeżeli słucha mnie ktoś z Wolsztyna lub Nowego Tomyśla, dajcie znać 🙂

 

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

 

Miłego, zielonego dnia 🙂

Pozdrawiam, Agnieszka

Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This