fbpx

Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów wymyśliłam sobie pewnej sierpniowej nocy w 2017 roku. W ciągu 20 minut cały projekt był już w mojej głowie, a następnego dnia rozpisany co do najmniejszych szczegółów. Miało to być wydarzenie jednorazowe, ale tak się spodobało, że w 2018 roku dni targowych jest już 9 🙂 W ciągu dwóch sezonów Targ odwiedziło ponad dwa tysiące !!! osób, a informacja o wydarzeniu dotarła do stu tysięcy osób (tak, tak stu tysięcy :)). Bez płatnych reklam i prawie zerowych wydatków na promocję.

Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów nie jest zwykłym, komercyjnym wydarzeniem nastawionym na sprzedaż. To wydarzenie pokazujące fantastycznych rękodzielników poznańskich otoczone strefą warsztatowo-wykładową, a to wszystko w duchu ekologii i zerowaste.

W tym odcinku opowiadam jak się zaczęło, co robię krok po kroku, z czym mam problemy i jakie mam plany na przyszłość. I opowiadam o wyjątkowych Wystawcach i osobach prowadzących piękne warsztaty. Odpowiadam też na często zadawane pytania: ile na tym zarabiam i jak duży mam zespół osób pomagających.

 

Ten odcinek podcastu jest dla mnie wyjątkowy z dwóch powodów:

Po raz pierwszy nie rozmawiam z zaproszonym gościem tylko sama opowiadam. I bardzo mi się to spodobało. W kolejce czeka już nagranie odcinka o Ogrodzie Szeląg – społecznym ogrodzie w Poznaniu oraz odcinek o Pracowni Boruja 🙂 Ten ostatni nagram chyba z R. – w końcu razem tworzymy to magiczne miejsce.

Po drugie: jest to ósmy odcinek podcastu Jest Zielono, a podobno jak przekroczy się magiczną liczbę siedmiu odcinków to następne odcinki są już więcej niż pewne. I bardzo się z tego cieszę bo uwielbiam nagrywać podcasty. Znacznie bardziej niż pisać teksty blogowe.

 

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądał Targ Lokalnych i Naturalnych Produktów w 2017 roku, a TUTAJ jak przebiega jego obecna edycja w 2018 roku.

I jeszcze jedno 🙂 Wspominam o tym na końcu odcinka: jeżeli słucha mnie ktoś z Wolsztyna lub Nowego Tomyśla, dajcie znać 🙂

 

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

 

Miłego, zielonego dnia 🙂

Pozdrawiam, Agnieszka

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This