fbpx

Dlaczego świece sojowe?

Świece, które mamy w domu to świece parafinowe produkowane z pochodnych ropy naftowej, które wydzielają do atmosfery wiele toksycznych związków takich, jak toluen i benzen.

Natomiast świece sojowe wykonywane są z wosku sojowego, kupowanego od sprawdzonych dostawców. Czy nie lepiej otulić się ciepłym, naturalnym światłem świecy, którą wcześniej sama wykonasz i uzupełnisz Twoim ulubionym zapachem?

💚Zapraszam Cię na warsztaty idealne na jesienne wieczory – warsztaty tworzenia świec sojowych💚 Pokażę Ci jak stworzyć wyjątkowe rękodzieło pełne światła i zapachów używając naturalnych płatków sojowych, suszonych kwiatów, olejków eterycznych, masła shea i masła kakaowego 🌼 🌼 🌼 

W czasie warsztatów przygotujesz:
🌺 świecę sojową od podstaw
🌺 świecę sojową do decoupage
🌺 świece sojowe z masłem shea lub kakaowym do masażu

Wykonane przez siebie świece zabierzesz oczywiście do domu aby w zaciszu łazienki rozkoszować się domowym spa 🌹🌹🌹

A MOŻE CHCESZ WARSZTY ZA DARMO LUB ZE ZNIŻKĄ? (kliknij w obrazek)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 11 października 2019, godz. 17.00 – 19.00 
Miejsce: Tekstura ul. Prusa 17, Poznań

Koszt: 90 zł (wszystkie materiały i sprzęty są wliczone w cenę)
!!!! Przyprowadzisz koleżankę, kolegę, siostrę lub kuzynkę – 10% zniżki dla Was obu!!!!

Zapisy: agnieszka@jestemzielona.pl
Maksymalna ilość osób: 10; Minimalna ilość osób: 5
Wiek: dorośli !!!

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata na konto 78 1910 1048 2944 1999 4270 0001 Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika, nazwa i termin warsztatu (w przypadku niezebrania się grupy, cała kwota jest zwracana)

 

Darmowe warszty? Warsztaty ze zniżką? Proszę bardzo 🙂 (kliknij w obrazek)

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This