fbpx

Czy wiecie, że świece parafinowe wykonywane są z pochodnej ropy naftowej? A badania przeprowadzone przez American Chemical Society w USA wykazały, że wydzielają one do atmosfery wiele toksycznych związków takich, jak toluen i benzen?
A czy nie lepiej otulić się ciepłym, naturalnym światłem świecy sojowej? Które wcześniej sama wykonasz i uzupełnisz Twoim ulubionym zapachem?😍😍😍

💚Zapraszam Cię na warsztaty tworzenia świec sojowych💚Pokażę Ci jak stworzyć wyjątkowe rękodzieło pełne światła i zapachów używając naturalnych płatków sojowych, suszonych kwiatów oraz olejków eterycznych 🌼 🌼 🌼

W czasie warsztatów przygotujesz:
🌺 świece sojowe od podstaw
🌺 świece sojowe do decoupage
🌺 świece sojowe z masłem shea lub kakaowym do masażu

Wykonane przez siebie świece zabierzesz oczywiście do domu aby w zaciszu łazienki rozkoszować się domowym spa 🌹🌹🌹

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

💚 Miejsce: Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19, 60-822 Poznań
💚 Czas trwania: 3 godziny (z możliwością przedłużenia – pytań jest zawsze bardzo dużo)
💚 Koszt: 60 zł dla członków Poznańska Kooperatywa Spożywcza; 80 zł dla pozostałych osób (wszystkie materiały i sprzęty są wliczone w cenę).
Uwaga: cena obowiązuje do 28 listopada. Po tej dacie koszt warsztatów to odpowiednio 80 i 100 zł

💚 Maksymalna ilość osób: 10; Minimalna ilość osób: 5
💚 Zapisy: agnieszka@jestemzielona.pl
💚 Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata (w przypadku niezebrania się grupy, cała kwota jest zwracana)

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata (w przypadku nie zebrania się grupy, cała kwota jest zwracana). Wpłat proszę dokonywać na rachunek Deutsche Bank PBC S.A 02 1910 1048 2666 9384 7229 0001. Na życzenie wystawiam faktury.

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This