fbpx

Warsztaty kosmetyki naturalnej dla firm i instytucji

Szukacie Państwo dla swoich pracowników, kontrahentów i osób im towarzyszących niecodziennych, inspirujących warsztatów?

Nie macie pomysłów na motywacyjne i interesujące wyjazdy integracyjne, pikniki czy spotkania świąteczne?

A może po prostu chcielibyście sprawić swoim pracownikom niespodziankę i dać im kilka godzin relaksującej zabawy, w czasie której poznają się na nowo i z innej strony?

 

Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej oferty warsztatów kosmetyki naturalnej skierowanej specjalnie dla firm.

W czasie kreatywnych warsztatów uczestnicy (zarówno Panie jak i Panowie) uczą się tworzyć naturalne, kolorowe i bajecznie pachnące kosmetyki, mydła lub świece. Mogą być one prezentem dla najbliższych lub po prostu dla siebie samych.

Warsztaty kosmetyki naturalnej, mydlarskiei tworzenia świec sojowych www.jestemzielona.pl

Każdy warsztat kosmetyki naturalnej poprzedzony jest krótkim wstępem teoretycznym, po którym uczestnicy tworzą kremy, balsamy, peelingi, maseczki, szampony, mydła, świece i wiele innych niezwykłych rzeczy. Wszystkie stworzone przez siebie kosmetyki zabierają do domu.

Warsztaty  kosmetyki naturalnej to doskonały relaks i oderwanie się od codziennych spraw. Nie ma nic bardziej integrującego niż wspólna praca z przepięknie pachnącymi składnikami i tworzenie własnych kompozycji.

Tematy warsztatów cieszące się największym zainteresowaniem:

  • Warsztaty kosmetyczne dla poczatkujących – wstęp do naturalnego życia
  • Warsztaty kosmetyczne relaksacyjne – tworzenie receptur wyciszających i uspakajających
  • Warsztaty kosmetyczne ekspresowe dla zapracowanych
  • Warsztaty kosmetyczne bożonarodzeniowe –pachnące cynamonem, czekoladą i pomarańczami
  • Warsztaty kosmetyczne na Dzień Kobiet – specjalne receptury wykorzystujące „kobiece” zioła
  • Warsztaty mydlarskie
  • Warsztaty z tworzenia wyjątkowych świec sojowych

 

Szczegółowy temat oraz miejsce warsztatów są zawsze dopasowywane do potrzeb Klienta. Standardowy czas trwania warsztatów to około 3 godziny ale jest możliwość warsztatów modułowych – ilość i czas trwania pozostają do uzgodnienia zgodnie z zapotrzebowaniem.
Cena warsztatów uzależniona jest od tematyki, ilości uczestników oraz odległości od Poznania. Wszystkie wykonane kosmetyki uczestnicy zabierają ze sobą. Wystawiam faktury.

Zapraszam do kontaktu!

 mail: agnieszka@jestemzielona.pl lub tel. 501 03 11 82

 

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Dołącz do wyzwania #eko dla zielonych

Zapisałaś się do wyzwania #eko dla zielonych :) Sprawdź teraz skrzynkę pocztową i potwierdź zapis. Pamiętaj o sprawdzeniu spamu, maile lubią tam wpadać.

Pin It on Pinterest

Share This