fbpx

Wyzwanie #ekodlazielonych dobiegło końca. Uff 🙂

Początkowo miało być zupełnie czymś innym a z biegiem czasu … Dzisiejszy odcinek poświęcony jest kulisom tego wyzwania, wcale nie takim różowym 🙂 Opowiem Wam m.in.

– dlaczego pomysł powstał dopiero 2 tygodnie przed jego rozpoczęciem,

– ile maili wysłałam,

– ile osób zaangażowałam,

– kto wziął w nim udział,

– dlaczego daty rozpoczęcia były przesuwane dwa razy,

– dlaczego okazało się, że jestem bardziej żółta niż zielona,

– ile i jakie błędy popełniłam (a było ich mnóstwo 🙂 )

 

Rzucam nazwiskami i podaję konkretne liczby – jest mięso 🙂

Tak, to wyzwanie może być przykładem projektu, który nie miał prawa się udać, a jednak  się udał i wyszło bardzo, bardzo dobrze 🙂

Wyzwanie #ekozdlazielonych nie powstałoby bez szesnastu wspaniałych osób. Szesnastu blogerów i podcasterów, którzy opowiedzieli czym jest dla nich odpowiedzialność ekologiczna. Prawie każdy z nich podkreślał, że to trudny temat. Trudny bo w większości się nad nim wcześniej nie zastanawiali…I tym bardziej cieszę się, że zgodzili się wziąć udział w wyzwaniu #ekodlazielonych.

Jeżeli dotychczas nie miałaś/ miałeś okazji posłuchać ich nagrań, to nic straconego. Oto pełna lista:

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

 

 

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This