fbpx

Wyzwanie #ekodlazielonych dobiegło końca. Uff 🙂

Początkowo miało być zupełnie czymś innym a z biegiem czasu … Dzisiejszy odcinek poświęcony jest kulisom tego wyzwania, wcale nie takim różowym 🙂 Opowiem Wam m.in.

– dlaczego pomysł powstał dopiero 2 tygodnie przed jego rozpoczęciem,

– ile maili wysłałam,

– ile osób zaangażowałam,

– kto wziął w nim udział,

– dlaczego daty rozpoczęcia były przesuwane dwa razy,

– dlaczego okazało się, że jestem bardziej żółta niż zielona,

– ile i jakie błędy popełniłam (a było ich mnóstwo 🙂 )

 

Rzucam nazwiskami i podaję konkretne liczby – jest mięso 🙂

Tak, to wyzwanie może być przykładem projektu, który nie miał prawa się udać, a jednak  się udał i wyszło bardzo, bardzo dobrze 🙂

Wyzwanie #ekozdlazielonych nie powstałoby bez szesnastu wspaniałych osób. Szesnastu blogerów i podcasterów, którzy opowiedzieli czym jest dla nich odpowiedzialność ekologiczna. Prawie każdy z nich podkreślał, że to trudny temat. Trudny bo w większości się nad nim wcześniej nie zastanawiali…I tym bardziej cieszę się, że zgodzili się wziąć udział w wyzwaniu #ekodlazielonych.

Jeżeli dotychczas nie miałaś/ miałeś okazji posłuchać ich nagrań, to nic straconego. Oto pełna lista:

Miłego zielonego dnia

Pozdrawiam,

Agnieszka Zdunek

 

Jeżeli zainteresował Cię temat zerowaste zapraszam do posłuchania innych odcinków podcastu Jest Zielono, w których poruszam ten temat:

 

 

Podcastu możesz wysłuchać tutaj lub poprzez jakikolwiek program do podcastów. Możesz również odsłuchać go na moim kanale You Tube Jestem Zielona. Oglądając wideo zasubskrybuj proszę ten kanał – dzięki temu będziesz otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się nowy film.

Newsletter
JESZCZE NIE WYCHODŹ :) Zapisz się na newsletter “Jestem zielona” i jako pierwsza otrzymuj informacje o terminach warsztatów kosmetycznych i mydlarskich, najnowszych odcinkach podcastu Jest Zielono oraz proste przepisy na naturalne kosmetyki.
Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter. Został jeszcze jeden krok, potwierdź proszę swój adres e-mail. Szczegóły znajdziesz w przesłanej wiadomości.
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
Podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz informacji handlowych o blogowych produktach, np. warsztatach.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup

Pin It on Pinterest

Share This